CZK Kč / CZK

K objednávce navíc získáte MYSTERY dárek zdarma. 

 

KABBALAH NÁRAMKY

Co je to Kabbalah? Učení Kabbalah se zaobírá myšlenkami duchovní povahy  a pochází z Izraele. Slovo kabala znamená „přijmout“ . Náramky mají vždy červenou barvu.

Kabbalah má údajně sloužit k ochraně proti negativním energiím, zlým duchům, zlým silám a uřknutí. Předchází nemocem, chudobě a jiným neštěstím. Náramek se nosí na levém zápěstí a objevuje se v různých kulturách. Jedná se o ochranu před zlými silami, ale i lidmi vysávajícími z ostatních energii.

Červeným náramkům propadlo už v minulosti hodně slavných osobností, jednou z prvních byla zpěvačka Madonna, která o kabalu rozpoutala zájem mezi hollywoodskými celebritami. Dnes jej uvidíte na rukách celebrit Lucy Liu, Goldie Hawn, Demi Moore, Leonardo Dicaprio, David Beckham, ale i dalších umělců a osobností. Někteří znalci kabaly jsou přesvědčeni, že ještě větší magickou hodnotu náramek má, když je věnován upřímně jako dar. Chránit vás bude jen tak silně, jak v něj budete věřit.

Náramek má univerzální velikost, dá se zatahovat a roztahovat. Pokud se náramek sám rozváže, je prý přehlcený negativní energií a další se do něj již nevejde.

                     

Filtr
Cena