CZK Kč / CZK

Hezké nákupy!

POVÁZKOVÉ NÁRAMKY PODLE VLASTNÍHO NÁVRHU

Tak jsi tady! Konečně můžeš otisknout sám sebe do nadčasového šperku s minimalistickým designem, který vyniká svou kvalitou, dlouhou výdrží a ručním zpracováním. Barva provázku drží stejně jako barva na placičkách. Ta je snad nesmrtelná, ocel je prostě držák.

Nech pracovat svou fantazii a vytvoř si sám pro sebe nebo pro své blízké náramek podle svého vkusu a preferencí. Není zapotřebí mít mnoho šperků, ale je hezké mít alespoň jeden, který ti bude připomínat důležité události ve tvém životě.

Náramky mají uni velikost, ale můžeš si vybrat mezi dámskou, pánskou a dětskou velikostí. Náramek se pak dá stahovat dle libosti. Náramky balíme do pytlíčku s logem Mineral Bangle, který můžeš následně využít jako cestovní balení na tvé šperky.

Pokud si nevybereš z tabulek, prosím napiš nám email nebo nám zavolej a domluvíme se. Jen ber prosím na vědomí, že medailonek je menší, tudíž se tam nevejdou delší slova ani věty. V současné době nám zpracování takovéto objednávky trvá 2-3 týdny, protože u sebe ještě nemáme všechny potřebné komponenty. To se ale časem zlepší a budeme rychlejší. SLIBUJEME. 

Těšíme se, co hezkého vytvoříš!

Filtr
Cena