CZK Kč / CZK

15% sleva na nezlevněné produkty! kód: jaro15

H E I S H I

Novou kolekci Heishi náramků jsme obohatily o minerální kameny. Vybírat si můžete z mini korálků (4mm) a větších korálků (6mm). S novými heishi náramky můžete pomaličku vyhlížet prosluněné jarní dny, které se pomalu ale jistě blíží, rozzářit svůj outfit nebo jimi obdarovat své blízké u různých příležitostí. Věříme, že Vám náramky přinesou slunce do duše a do zatím ještě zimomřivých dní. 

Korálky Heishi ( můžeme přeložit jako "skořápka") jsou tradičně malé korálky vyrobené z mušlí, kamenů nebo jiných odolných materiálů. Naše jsou vyrobeny z pohodlného polymeru. Tyto korálky byly údajně používány pro obchodování mezi indiánskými národy.Domorodí Američané na jihozápadě po staletí nosí šperky z korálků. Tradice korálků je údajně nejvíce spojena právě s kmenem domorodých Američanů v Novém Mexiku. Tradičně jsou heishi korálky hladké ploché disky, ale dnes se tento termín používá k označení jakýchkoliv malých korálků, které jsou navlečeny dohromady.

Náramky ve stylu Heishi jsou dnes symbolem svobody a volnosti. Oblíbené jsou nejen mezi surfaři ale také např. v dalekém Karibiku nebo Havaji. Ať už si užíváte sluneční paprsky na pláži, procházíte se prosluněným městem nebo tančíte až do úsvitu na festivalu, je čas, abyste nasáli lesk s duhovými náramky heishi.

Filtr
Cena