JÓGA NÁRAMKY

Náramky vznikly ve spolupráci s Ilonou Voborskou z www.jogasfera.cz, která dlouhodobě pracuje jako lektorka jógy. Ilonka pomáhá druhým objevit vlastní samouzdravovací shopnosti v souladu roviny tělesné a duševní. Učí techniky, které rozvíjí sebevnímání skrze prožitek. Učí o zdraví a prevenci skrze plnou pozornost k sobě, k okolnímu prostředí a těchto vzájemných souvislostech. Zdraví vnímá jako schopnost prožívat radost a štěstí za (po)chodu životem – na podkladu Být si vědom, Rozlišovat a Žít pravdu, Žít beze strachů a Lží k sobě samému, v Laskavosti, Úctě, Respetu, Soucitu – k sobě i navenek. Učí, jak žít z vlastního pramene, bez absence neustálého dialogu se sebou – tázání a hledání odpovědí. Vychází z vědění Védanty, Sánkjy, Ájurvédy, TČM, indické a východní filozofie v kontrastu karteziánství a materialismu. Přes půl roku se zabývala studiem kamenů, které jsou použity právě v našich náramcích a zkoumala jejich vlastnosti na sobě samé. Její poznatky se objevují na kartičce, která vám přijde spolu s náramkem.

Celkem můžete vybírat z devíti druhů jóga náramků. Proč číslo devět? Toto číslo je zasvěceno humanitárním myšlenkám, vysokým ideálům, hodnotám a soucitu. A to je jedna z myšlenek a energií, kterou vám chceme skrze náramky předat. Doufáme, že pokaždé, když se na ně podíváte, vám připomenou, abyste byli k sobě i bližním otevření a vstřícní, abyste se k druhým chovali tak, jak byste chtěli, aby se chovali oni k vám.

Věříme, že náramky budou vaším dobrým společníkem na ceste jógy, na cestě bytí tím, kým opravdu jste! 

VŠECHNY POUŽITÉ KOMPONENTY JSOU Z NEREZOVÉ OCELI

 

 

"Stále mne naplňuje studium a přetváření pasivních znalostí ve skutečnost, která mne formuje a tvoří. Jedině tak mohu Učit to, co sama Žiji."  Ilona Voborská

 

Ilonko děkujeme!

 

Štítek: