3.8. - 14.8. - DOVOLENÁ V ESHOPU - odeslání od 17.8. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

 

 MINERAL BANGLE

 

VONNÉ NÁRAMKY - AROMA

Náramky provoněné esenciálními oleji dle Vašeho výběru. Používáme kvalitní esenciální oleje, převážně od značky Bewit. U každé vůně najdete vždy i značku oleje. Rudraksha i láva vstřebávají esenciální oleje, které se během nošení postupně uvolňují a působí blahodárně na tělo i mysl.. Esenciální oleje mají  velmi silné terapeutické vlastnosti. Velmi příznivě působí na tělo, mysl i ducha. Podporují imunitu, sebevědomí a léčení v těle. Vůně jsou totiž mozkem člověka vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslových vjemů a jejich otisk také nejpevněji zůstává v paměti. Čichové nervy jsou spojeny přímo s částí mozku zodpovědnou za emocionální reakce, jako je radost, náklonnost, smutek, hněv či erotické naladění. Vonné oleje dokážou působit na hormony a další chemické látky, které zprostředkovávají přenos informací v těle i mozku. Z těchto důvodů se éterické oleje uplatňují hlavně v aromaterapii.

Pomeranč: Bewit

Pomeranč pomáhá uvolnit napětí a odstranit frustraci, ale i rozproudit v těle energii (čchi). Pokud se tato energie zastaví, zmocňuje se nás smutek a popudlivost. Teplé, slunečné a sladké aroma pomeranče však je však dokáže rozptýlit a opětovně navodí radost a pozitivní náladu.

Pokud máte sklony k perfekcionismu, jste zaměřeni na úspěch a špatně snášíte selhání, pomerančová vůně vám pomůže docílit uvolněnější nálady, která napomáhá snadnějšímu řešení problémů.

Grep: Manufaktura

100% přírodní esenciální olej GREP osvěžuje, působí jako antidepresivum, napomáhá proti smutkům a stresu, dezinfikuje vzduch, prokrvuje pokožku, účinný proti celulitidě. 

Les-borovice: Bewit

Snadněji se spojíte se svou intuicí a se životem jako takovým a bude se vám lépe dařit přijímat zodpovědnost a správná rozhodnutí založená na zdravém úsudku.

Dr. Edward Bach doporučoval borovicové esence lidem, kteří mají silné pocity viny a dělají si výčitky, i když se ve skutečnosti ničeho nedopustili. Borovicový olej jim pomáhá obnovit radostné, pozitivní emoce a přijmout sebe sama.

Skořice:

Jemně prohřívá a stimuluje váš organismus, pokud se necítíte právě dobře. Zejména v zimním období. Nevhodné používat v těhotenství.

  

Zdroj: www.bewit.love

Seřadit: Názvu | Ceny | Doporučení