Čakra náramek

Cena 300
Dostupnost: skladem
Čakra:
1. Čakra achát 0.000
2. Čakra tygří oko 0.000
3. Čakra Topaz 0.000
4. Čakra Safír 0.000
5. Čakra amazonit 0.000
6. Čakra lapis lazuli 0.000
7. Čakra ametyst 0.000
Cena bez DPH: 248
Záruční doba: 24 měsíců
ks

7. ČAKRA

Fialová – barva sedmé korunní čakry 

Její sídlo je na temeni hlavy

Psychické funkce: Mystická, éterická barva, která je symbolem spirituality, duchovna, jasnozřivosti, ale i srdečnosti. Přináší inspiraci, pokoru, idealismus a napomáhá meditacím, hypnóze. Zklidňuje hyperaktivní děti. Značí soulad s vyššími sférami, nadsmyslové vnímání. Podporuje intuici, kreativitu. Fialová a červená zvyšují psychickou agresivitu. Ve feng shui je barvou úspěchu a bohatství.

Fyzická funkce: mozek, šišinka mozková - epifýza

6. ČAKRA

Indigo – barva šesté čakry – třetí oko 

Její sídlo je uprostřed čela

Psychické funkce: Napomáhá ke klidu a harmonii, vyrovnanosti, mírumilovnosti a víře. Je znakem duchovního probuzení, vnitřního procesu přeměny a nadsmyslového vnímání. Barva rozumu a míru, symbolizuje nekonečnost a prázdnotu, pro staré Řeky a Římany byla barvou Venuše a lásky,znamená okultní ochranu.

Fyzická funkce: obličej, oči, uši, dutiny, podvěsek mozkový, centrální nervový systém

 

5. ČAKRA

Modrá – barva páté komunikační čakry  

Její sídlo je v hrdle

Psychické funkce: Je to hlavní barva sebevyjádření ve všech oblastech. Je výborné ji používat při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí Světle modrá – přispívá ke vzájemné komunikaci, napomáhá k lepšímu vyjadřování, tvořivosti a pravdivosti.

 Fyzická funkce: oblast šíje, hlasové ústrojí, hrtan, uši, paže, průdušky, štítná žláza

4. ČAKRA

Zelená – barva čtvrté srdeční čakry 

Její sídlo je v  oblasti hrudníku blízko srdce

Psychické funkce: Uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu. Je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Podporuje vnímání krásy, má vliv na city, zlepšuje lidské vztahy, má vliv na plodnost. Působí uklidňujícím dojmem a pohled na zelenou barvu napomáhá regeneraci a načerpání nové síly. Lidé mající rádi tuto barvu budou více ochotní rozdávat lásku a pomáhat motivovat ostatní. Učí nás umět se odevzdat. Je znakem přírody, pro Kelty byla barvou ostrova blahoslavených, kam putovaly po smrti duše. Je barvou prosperity.

Fyzická funkce: srdce, plíce, dutina hrudní, krevní oběh, kůže

 

3. ČAKRA

Žlutá – barva třetí čakry slunečního pleteně (solar) 

Její sídlo je v oblasti pupíku

Psychické funkce: Je veselá, živá, pronikavá a projasňující. Učí nás zdravému sebeprosazení, asertivitě, umět vyjádřit svůj vlastní názor a nemít výčitky svědomí. Léčí orgány trávicího traktu. Podporuje intuici a tvořivost. Uklidňuje naše city,emoce,dodává nám chuť do života, posiluje fyzickou sílu. Má příznivý vliv na výsledek naší snahy. 

Fyzická funkce: slinivka břišní, játra, slezina, trávicí trakt, žaludek, žlučník, nervový systém, sexualita

 

2. ČAKRA

Oranžová – barva druhé čakry 

Její sídlo je v podbřišku

Psychické funkce: Dodává životní radost a sílu, pohlcuje negativní energie. Je dobrá proti strachům, tiší pláč duše, léčí pocity nedůvěry a sebeúcty. Pomůže překonávat depresi a těžké životní okamžiky. Je to barva moudrosti. Doplňuje sílu a chuť do života, podporuje kreativitu a tvůrčí schopnosti, posilňuje vitalitu, má vliv na sexualitu, vyvolává radost, optimismus, přidává dávku cílevědomosti.

Fyzická funkce: pohlavní orgány, hýždě, močový měchýř, ledviny, vše tekuté - míza, krev, sperma, trávicí šťávy

 

1. ČAKRA

Červená/růžová – barva první kořenové čakry 

Její sídlo je v oblasti stydké kosti

Psychická funkce: Dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Pro vzletné povahy působí jako pevná půda pod nohama a podporuje, aby byly zrealizovány naše nápady a ideje. Podporuje imunitní systém.

Fyzická funkce: vše pevné - kosti, zuby, páteř, nehty; vyměšování